Hakkımda

"Ben Kimseye Hiçbir Şey Öğretmem, Sadece Onların Düşünmelerini Sağlayabilirim."
Sokrates

Bu sözü okuduğum gün bendeki değişim, kendi içimde bir keşif, ruhumda bir buluş, bedenimde bir mutluluk yüzümde ise kocaman bir tebessüm oldu.

Kişisel Gelişim Koçluğu ve Para Koçluğu konularında bireylere ve kurumlara
bireysel koçluk, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.

Koçluk alanındaki eğitimlerimi, ICF (International Coach Federation) tarafından onaylanmış,Uluslararası Koçluk Okulu Adler Learning International Koçluk Okulu’nda aldım ve Profesyonel Sertifikalı Koçluk Programı’nı bitirdim.
ICF (International Coach Federation) üyesiyim.

Transaksiyonel Analiz ve NLP uygulamaları ile koçluk becerilerimi yoğuran çalışmalar sürdürmekteyim. Verdiğim danışmanlıklarda profesyonel koçluk ve eğitim alanlarında yenilikçi yaklaşımlar uygulamaktayım.

YAŞAM KOÇU

"Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar"
Sokrates

Sanem Gönül Güzel

2006’da HALKLA İLİŞKİLER uzmanı olarak iş hayatına başladıktan sonra insan kaynakları bölümünde deneyim kazandım. Birçok alanda ve sektörde kendimi geliştirdikten sonra yöneticilik yaptığım
dönemde aldığım bir eğitim sırasında koçluk ile tanıştım, yaşama bakış açısı ve bireysel vizyonuma birebir uygun olduğuna inandığım koçluğu ve eğitimciliği kendime yeni bir kariyer olarak seçtim.  

Bir yandan öğrenirken diğer yandan öğrendiğim şeyleri başkalarıyla paylaşıp onların da kendilerine doğru bir adım atabilmelerine tanık olabilmek en büyük motivasyonumdur. İstanbul Üniversitesi İletişim Bölümünden mezunum, sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktan, seyahat etmekten, dünya mutfaklarının örneklerini tatmak ve pişirmekten, ailem ve dostlarımla birlikte olmaktan, öğrenmek ve kendini geliştirmekten keyif alırım.