ONLİNE KOÇLUK

Online koçluk, teknolojik kolaylıkları kullanarak, internet üzerinden anlık ya da telefonla sesli olarak yapılan koçluk hizmetidir.

Online koçluk, internetin ve Telefonun bulunduğu her yerde kullanılabilir olması ve sunduğu kolaylıklarla birlikte son yıllarda hayatımıza girdi. Gerçekten gelişmek isteyenler için zaman ve mekân sınırlaması söz konusu olamaz.

Eğer siz de koçluk almak istiyor,ancak zaman ve mekân sıkıntısı yaşıyorsanız, zamanınızı etkin kullanmak için online koçluk imkanlarımı deneyin derim.Gerçekten gelişmek, performansını arttırmak, potansiyellerinin farkına vararak etkin kullanmak, hayatını, konumunu ilerletmek,hayallerini yakalayıp gerçekleştirmek isteyenler için çok ideal bir sistem.İster yurtdışında olur ister yurtiçinde yaşayın fark etmez, yeter ki arzu ettiğiniz hayatı yaşamak ve hayallerinizin peşinden gitmek isteyin.

Ülke ve şehir farkı, zaman kısıtı olmaksızın, iş yerinden izin alma telaşı ve trafikte zaman kaybetme endişesi olmadan siz de online koçluk hizmetinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.Şehir değişikliği veya uzun bir tatil planı olması durumunda bile bire bir başlanan seansların gerektiğinde devamlılığı bu şekilde sağlanabilmektedir.

Özellikle yurtdışına şehir dışı yönetici öğrenci konumunda gidenlerin, ya da fazla bir destek almadan gidenlerin orada bulundukları sürede dönem dönem koçluk almalarının önemli olduğunu düşünüyorum.

Onlıne Koçluk

ONLİNE KOÇLUĞUN SÜRECİ

İlk olarak, iletişim formumuzu skype hesap adınızı mutlaka belirtecek şekilde doldurarak online koçluk talebinizin bana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Görüşmemizde koçluk almak istediğiniz gündemi paylaşmanızı sağlayacak varsa sormak istediğiniz tüm soruları cevaplıyorum.
Ön görüşme ile tanıştıktan sonra, çalışılacak içerikte mutabık kalıyorsak danışan ve koç olarak size anlaşma gönderiyorum. İmzalamanız ile haftalık ve/veya duruma göre daha uzun periyotlar ile koçluk görüşmesine başlıyoruz. Koçluk hizmeti almaya karar verdiğinizde 4 ila 6 haftalık koçluk programı yapıyorum ve ardından koçluk hizmetimize başlıyoruz.Bir koçluk görüşmesi süresi belirlediğimiz ihtiyacınıza göre 30 dakika, 45 dakika, 1 saat, 2 saat ya da 90 dakika blok şeklinde olabilmektedir.
Son olarak seansın tarih ve saatini kararlaştırıyoruz, seans başlamadan 10 dakika önce skype üzerinden sizi arayarak ses ve bağlantı ayarlarını kontrol ederek seans saatiniz geldiğinde online koçluk görüşmesine başlıyoruz.

ONLİNE KOÇLUK ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Bu noktada 
Koçluk sadece büyük şehirlerde yaşayanlara çözüm sağlayan bir imkân değildir. Yeter ki siz doğru kaynağa ulaşmayı isteyin.  
Telefon/skype koçluğunun da yüz yüze koçluktan farkı yok. Önemli olan siz sakin, rahatsız edilmeyeceğiniz alanı ve zamanı ayırın ve görüşmeye odaklanın ki bu da danışanın sorumluluğudur.
Eğer sizde koçluk almak istiyor, ancak zaman ve mekân sıkıntınız var ise zamanınızı etkin kullanmak için online koçluk imkanlarımı deneyin derim. 
Evinizde, ofisinize, tatilde ya da seyahate çıktığınızda mekân kısıtı olmadan rahatlıkla online koçluk hizmetinden yararlanabilirsiniz.
İstanbul ya da ülke dışında yaşasanız bile online koçluk hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Esnek seans saatleri sayesinde zamanı daha verimli kullanabilirsiniz.
Online koçluk seanslarımda fiyat avantajları bulunmaktadır.
Online koçluk randevusu için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

İLETİŞİM FORMU